Wyjasnienie wtyczek ChatGPT

Explicación de los complementos ChatGPT

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

23 marca OpenAI uruchomiło nową wersję ChatGPT, która może teraz łączyć się z Internetem! Nowe wtyczki ChatGPT będą opierać się na obecnych możliwościach chatbota, nazywanych „oczami i uszami” dla modeli językowych.

Wtyczki te będą zasilać bezpośrednio bota, zapewniając mu dostęp do szerokiego zakresu wiedzy i informacji od partnerów zewnętrznych oraz, co ekscytujące, z sieci.

Según OpenAI, ta aktualizacja pomoże ChatGPT „uzyskiwać dostęp do aktualnych informacji, przeprowadzać obliczenia i korzystać z usług stron trzecich”. Bez wątpienia ta aktualizacja jest niesamowicie ekscytująca i przeniesie już i tak potężny model na wyższy poziom.

Aby stworzyć te nowe funkcje, OpenAI powołał programistów z listy oczekujących do stworzenia dedykowanych wtyczek dla ChatGPT. Pierwszy zestaw wtyczek został już wydany, w tym Expedia, Klarna, Slack, Wolfram, OpenTable, Shopify i inne.

OpenAI będzie również hostować dwie własne wtyczki – przeglądarkę internetową i interpreter kodu. Dwie funkcje, które umożliwią ChatGPT nie tylko dostęp do internetu, ale także wykonywanie kodu.

Możesz teraz również uzyskać wtyczkę ChatGPT dla perspektywy. Ten dodatek nie jest częścią ostatniej aktualizacji OpenAI, ale jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości tego chatbota AI, warto się nim zainteresować.

Tak więc, jeśli chcesz, aby ChatGPT pomógł Ci przygotować kilka e-maili, musisz mieć dostęp do środowiska uruchomieniowego JavaScript, Visual Studio Code i generatora dodatków Office. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to skonfigurować, zdecydowanie warto sprawdzić społeczność techniczną firmy Microsoft entrada del blog.

Jak działa wtyczka ChatGPT?

Jak więc działają te wtyczki? Po prostu oglądając OpenAI wideo demonstracyjnewygląda na to, że będziesz musiał zainstalować określone wtyczki, których chcesz używać w ChatGPT.

Te wtyczki będą jednocześnie zasilać funkcjonalność ChatGPT, więc kiedy zadasz botowi pytanie, ChatGPT automatycznie skorzysta z tych narzędzi.

Na przykład, jeśli szukasz rezerwacji na kolację, bot wyświetli wtyczkę OpenTable, aby zasugerować restaurację, którą możesz zarezerwować.

W tej chwili, aby uzyskać dostęp alfa, OpenAI otworzyło listę oczekujących na wtyczki ChatGPT. Będą jednak traktować priorytetowo tylko programistów i użytkowników ChatGPT Plus, zanim udostępnią go szerszej publiczności.

Czy ChatGPT ma dostęp do internetu?

Ostatnio tak! ChatGPT ma dostęp do Internetu. Dzięki aktualizacji wtyczki OpenAI ChatGPT ma teraz własną wtyczkę do przeglądania stron internetowych.

Wcześniej ten chatbot AI miał wiedzę tylko o wydarzeniach do września 2021 r. Jednak dzięki tej nowej aktualizacji ChatGPT może teraz uzyskiwać dostęp do informacji z sieci za pomocą interfejsu API Bing.

Reflexiones finales

Więc to wszystko na teraz! Główna aktualizacja wtyczki ChatGPT będzie zawierała niezliczone funkcje, które niewątpliwie pomogą Ci na wiele sposobów.

Publicaciones Similares